Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 23.10.22

Günün NBA Kuponu (2) 23.10.22

NBA’de heyecan son hızıyla devam ediyor. Cumartesiyi Pazara bağlayacak gece 9 maçlık bir fikstür var. Güvendiğim maçlardan oluşturduğum günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.

Miami – Toronto : MS 1 – 1.49 (İddaa) & MS 1 – 1.67 (intobet)

Miami Heat ilk iki maçta galibiyetle tanışamasa da olumsuz bir sinyal vermedi. Sadece skoru homojen olarak dağıtmakta sıkıntı yaşıyorlar ve bu da ana oyuncuların gücünün yetersiz kalmasıyla sonuçlanabiliyor. Toronto Raptors ise Cleveland karşısında gösterdiği oyunun üstüne koymayı başarsa da Brooklyn karşısında gülen taraf olamadı. Onlar da Miami ile benzer problemleri yaşamaktalar. Yine de eşleşme bazlı olarak bakıldığında Miami Heat’in daha üstün kaldığını, üçüncü maçında galibiyetle tanışacağını düşünüyorum.

Chicago – Cleveland : MS 1 – 1.87 (İddaa) & MS 1 – 2.10 (intobet)

Neredeyse iki denk diyebileceğimiz takımın mücadelesinde Chicago Bulls’u çok daha avantajlı görmekteyim. Zach LaVine gibi skorer bir isme kavuşacaklar ve bunun yanında zaten iyi bir takım kimyasına sahipler. Cleveland Cavaliers tarafında ise önemli bir oyuncu konumunda olan Darius Garland Toronto karşısında gözüne aldığı darbeden dolayı bu maçta forma giyemeyecek. Belki yine dirençli bir oyun koyacaklardır ortaya ama Cleveland’ın galibiyet şansı bu maç için biraz sıkıntılı durumda.

Milwaukee – Houston : Deplasman ALT (110.5) – 1.56 (İddaa) & Deplasman ALT (110.5) – 1.75 (intobet)

Milwaukee Bucks her ne olursa olsun son yıllardaki Antetekounmpo ile bütünleşmesinin ardından rakip olmaktan korkulan bir takım haline geldi. Kaliteli bir basketbol oynuyorlar ve teknik anlamda da iyiler. Ama şu an için iki oyuncunun eksik olması onların gücünü büyük bir ölçüde düşürmekte. Karşı taraftaki Houston ise belli bir kapasiteye sahip olan kısıtlı bir takım. Philadelphia’ya karşı sert bir savunmayla oynayan Bucks’ın bu maçı da savunma yaparak kazanmasını bekliyorum. Deplasman ekibinin kendisi için belirlenen limiti geçme ihtimalini düşük görmekteyim.

İddaa Oranı: 4.35
intobet Oranı: 6.14

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.12.22

NBA normal sezonda Phoenix Suns ile Houston Rockets cumartesi sabaha karşı 05:00’da FootPrint Center’da karşılaşacak. …