Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 25.01.23

Günün NBA Kuponu (2) 25.01.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri salıyı çarşambayı bağlayan gece oynanacak 7 maçla birlikte devam edecek. Dün gece günün kuponunda tek tahminden dolayı başarılı olamadık. Bugün farklı bir senaryo olması dileğiyle herkese bol şanslar diliyorum.

Miami – Boston : ALT (220.5) – 1.49 (İddaa) & ALT (220.5– 1.67 (intobet)

Aralık başında Boston’da iki kere karşı karşıya gelen ve kıyasıya maçlar çıkaran ekiplerin bugünkü mücadelesinde tarafların galibiyet şansını 50-50 olarak görmekteyim. Miami çok güven vermiyor fakat rakibine göre şu an için daha ön plana çıkmakta. Boston ekibinin ise sakat oyuncuları ve back-to-back şeklinde oynuyor olması onları geri adıma atmakta. Tercihimi alttan yana kullanacağım. Sürpriz severler MS 1 & ALT seçeneğini tercih edebilir.

New Orleans – Denver : ALT (233.5) – 1.49 (İddaa) & ALT (233.5– 1.67 (intobet)

New Orleans Pelicans son olarak Miami’ye karşı maçın sonundaki şansları değerlendiremeyerek mağlup olmuştu. Son 9 maçta sadece 2 kere iç saha maçı oynayan ekip bu iki maçı da kaybederken Brooklyn’e 102, Miami’ye 98 sayı atabilmişti. Evinde fırtınalar estiren Denver ise 5 maç aradan sonra deplasmana çıkacak. Bu maçta ev sahibi ekibin hücumda tutukluluk yaşamasını beklediğim gibi Denver’ın da daha sessiz bir gece geçirmesini beklediğim için alt seçeneğini tercih edeceğim.

LA Lakers – LA Clippers : ALT (232.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (232.5– 1.67 (intobet)

İki Los Angeles ekibinin karşı karşıya geleceği mücadele sabah saatlerinde başlayacak. Şu sıralar iki takım da formda ve olumlu gelişmeler yaşıyor. Lakers cephesindeki tek problem LeBron James’in durumunun şu an için belirsiz olarak rapor edilmesi. Clippers ise iki galibiyet alarak geliyor bu maça ve Kawhi Leonard gittikçe form kazanıyor. Son zamanlarda tempolu maçlar izleten iki ekibin mücadelesinde bu sefer limitin aşılmayacağı görüşündeyim. Zira birbirleriyle oynadıkları maçlarda daha temkinli mücadeleler izliyoruz.

İddaa Oranı: 3.33
intobet Oranı: 4.66Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.23

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Toronto Raptors ile FedEx Forum’da …