Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 30.10.22

Günün NBA Kuponu (2) 30.10.22

NBA normal sezon heyecanı Cumartesiyi Pazara bağlayacak gece oynanacak 7 maçla birlikte devam edecek. Günün maçlarını kombinleyerek oluşturduğum günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Charlotte – Golden State : ÜST (231.5) – 1.58 (İddaa) & ÜST (231.5) – 1.80 (intobet)

Charlotte Hornets iyi bir sezon açılışı yapmış olsa da dün gece çok kötü bir performans sergiledi zayıf rakibi karşısında. Buna rağmen bu geceki maçta bir kez daha yüksek konsantrasyonla iyi bir hücum oyunu çıkarmalarını bekliyorum. Golden State Warriors ise çok çeşitli hücum envanterine sahip bir takım. Ligin şüphesiz en iyi hücum hatlarından birine sahip olan Golden State’in de yüksek skorlara çıkma ihtimali son derece olası. Tercihimi üstten yana kullanacağım.

Milwaukee – Atlanta : MS 1 (-5.5) – 1.67 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.90 (intobet)

Milwaukee Bucks şu ana kadar Giannis Antetekounmpo önderliğinde hatasız oynadı. Geride kalan 4 maçı 34.5 sayı ortalamasıyla oynayan eski MVP, bir kez daha MVP’lik ödülüne gözünü dikmiş durumda. Onun yanı sıra takımdaki isimler de çok önemli katkılar veriyor ve birbirini tamamlıyor. Atlanta Hawks son derece dinamik ve kaliteli isimlere sahip. Fakat analizlerime göre güçlerinin Milwaukee gibi çok daha kaliteli ve oturaklı olan bir takım karşısında yetersiz kalacağını düşünüyorum.  

Dallas – Oklahoma : Ev Sahibi ÜST (112.5) – 1.47 (İddaa) & Ev Sahibi ÜST (112.5) – 1.67 (intobet)

Dallas Mavericks şu ana kadar dörtte iki yapmış olsa da yoluna sağlam bir şekilde devam edecek potansiyele sahip. Özellikle Frank Ntilikana ve Davis Bertans’ın takıma geri döndüğü zaman daha iyi bir performans sergileyeceklerdir. Oklahoma’nın ise kısıtlı bir rotasyona rağmen iki önemli galibiyet almış olmasına rağmen bu maçta bir kez daha sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Dallas çeşitli skorerleriyle birlikte 115’leri aşma ihtimaline sahip.

İddaa Oranı: 3.88
intobet Oranı: 5.71

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …