Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 20.03.23

Günün NBA Kuponu 20.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri pazarı pazartesiye bağlayacak gece oynanacak 8 maçla birlikte devam edecek. Bu maçların 3’ü gece yarısına doğru başlayacakken diğerleri biraz daha geç oynanacak. Günün kuponu karşınızda. Herkese bol şanslar dilerim.

Oklahoma – Phoenix : MS 1 & ÜST (233.5) – 2.97 (İddaa) & MS 1 & ÜST (233.5) – 3.24 (intobet)

Açılan oranlardan da görüldüğü üzere iki taraf için de 50-50’lik bir maç gibi gözüken bir mücadele olacak. Fakat biraz daha derin inceleme yapacak olursak Oklahoma’nın çok daha iyi bir durumda olduğunu söyleyebilirim. İç sahayı iyi kullanıyorlar, çok hareketli bir basketbol oynuyorlar ve Phoenix’e göre daha fazla ismi devreye sokacak durumdalar. Shai ve Booker’ın düellosundan kazanan tarafın Shai olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda atarak kazanan ekiplerin mücadelesinde baremin de aşılacağı fikrindeyim.

San Antonio – Atlanta : 1. Periyot ÜST (62.5) – 1.66 (İddaa) & 1. Periyot ÜST (62.5– 1.92 (intobet)

Yüksek tempo basketbolu oynamayı çok seven ve sürekli yüksek skorlar izleten iki takımın mücadelesine konuk olacağız. İki tarafta da önemli isimlerin durumu maç saatinde belli olacak. Fakat bu durumun çok da problem teşkil edeceğini düşünmüyorum tempo adına. Savunma yapma motivasyonları olmayan ve yarı sahayı hızlı geçmeyi çok seven iki takımın mücadelesinin hızlı başlayacağı fikrindeyim. Tercihim ise ilk periyottan 65-70 bantlarının görüleceğini düşündüğüm için periyot üst seçeneğinden yana olacak.

Portland – LA Clippers : MS 2 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-1.5– 1.65 (intobet)

İki ekibin de hayal kırıklığını sürdürdüğünü söyleyebiliriz ama kalite farkı olarak büyük bir açıktan bahsetmek mümkün. Clippers çok daha iyi isimlerden kurulu ve Kawhi önderliğinde daha kompakt bir takım. Elbette tam olarak takım olduklarından söz edilemez ama Portland’a karşı çok daha öndeler bu kulvarda. Bu geceki maçta da galibiyete daha yakın taraf olduklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 7.25
intobet Oranı: 10.26Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …