Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 22.02.21

Günün NBA Kuponu 22.02.21

NBA normal sezon maçları doludizgin devam ediyor. Pazarı Pazartesiye bağlayacak gece 8 maçlık bir bülten bulunuyor. Bu maçlardan derlediğim günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

New Orleans Pelicans – Boston Celtics : MS 2  – 1.48 (İddaa) & MS 2 – 1.68 (Bets10)

New Orleans Pelicans’ın kötü bir takım olduğunu söyleyemeyiz. Ama tabii ki rakipleri Boston’ın klasmanında da değiller. Savunmaları son maçlarda iyice dağılmış durumda ve yay gerisi savunmayı hiçbir türlü yapamıyorlar. Maç başına yedikleri 16.3 üçlük isabeti onları bu sıralamada ligin birincisi yapıyor. Boston Celtics daha düzenli bir takım. Savunma olarak da ligin en az sayı yiyen 6. takımı konumundalar. Bu deplasman maçından galibiyet çıkarma ihtimallerini yüksek bulmaktayım. 

Orlando Magic – Detroit Pistons : MS 1  – 1.50 (İddaa) & MS 1 – 1.70 (Bets10)

Orlando Magic şüphesiz ki deplasman takımına göre daha iyi durumda. Üst üste alınan iki galibiyetin ardından bugün yenebilecekleri bir takım olan Detroit’le karşılaşacaklar. Genellikle düşük tempoyu tercih etmelerinin yanı sıra, yüksek tempo oynayan takımlara karşılık verebiliyorlar. Detroit Pistons ise rakibine nispeten daha kısıtlı bir kadroya sahip. Kadro kalitesi olarak da maç içinde farklılık yaratacak isme sahip değiller. Ev sahibi ekibin galip geleceğini düşünüyorum. Oran arttırmak isteyenler MS 1 & ALT seçeneğini değerlendirebilir.

Cleveland Cavaliers – Oklahoma City Thunder : MS 2  – 1.55 (İddaa) & MS 2 – 1.78 (Bets10)

Cleveland Cavaliers şu an için ligin en kötü takımı. Kazanamadıkları 9 maçta ortalama 21.4 fark yediler ve hiçbir şekilde direnç gösteremediler. Andre Drummond’ın yokluğunda Javale McGee ve Jarrett Allen’le eksiği giderebilseler de, yayın gerisindeki formsuzluklarını kapatacak bir yol bulamıyorlar. Maç başına attıkları 9.1 üçlükle ligin en az üçlük atan takımı oldular. Deplasman ekibi olan Oklahoma City Thunder pek iyi bir sezon geçirmese de, şu an için rakibinden daha iyi durumda. Deplasmandan galibiyet çıkarabilecek kapasitedeler. 

İddaa Oranı: 3.44
Bets10 Oranı: 5.08

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 05.03.21

NBA normal sezon mücadeleleri aradan önceki son fikstürle birlikte devam ediyor. Perşembeyi Cumaya bağlayacak gece …