Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 24.02.21

Günün NBA Kuponu 24.02.21

NBA normal sezonu, all-star arası öncesi son hızıyla devam ediyor. Salıyı Çarşambaya bağlayan gece 9 maçlık yoğun bir fikstür bulunmakta. Bu gece için günün kuponunu hazırladım ve sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Orlando Magic – Detroit Pistons : MS 1  – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

Orlando Magic iç sahada oynadığı maçlarla birlikte hafif bir çıkış yakalamış durumda. Terrence Ross, Evan Fournier ve Nikola Vucevic gerçekten iyi basketbol oynuyor. Takımı sırtlama konusunda da, kendilerine denk olan rakiplerine karşı iyi iş çıkarıyorlar. Detroit Pistons ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Hücumdaki opsiyonları bir elin beş parmağını bile geçmiyor. Bu geceki back to back maçında, Doğu konferansının ilk 8’ini zorlayan Orlando Magic’in bir kez daha galip geleceğini düşünüyorum.

Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks : MS 2 (-5.5)  – 1.55 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.70 (Bets10)

Atlanta Hawks DeAndre Hunter’ın yokluğunda çıktığı 11 maçta sadece 3 galibiyet alabildi. Trae Young’ın formunu kaybetmesi ve takımın önemli isimlerinden olan Huerter, Collins gibi isimlerin de geri planda kalması bunun başlıca sebeplerindendi. Fakat artık bu duruma uyum sağladılar ve Trae de formunu geri kazanmışa benziyor. Öte taraftaki Cleveland ise tamamen enkaza dönüşmek üzere. En azından Kevin Love dönene kadar böyle olmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Atlanta’nın rahat bir galibiyet alacağı görüşündeyim.

Los Angeles Clippers – Washington Wizards: ÜST (232.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (233.5) – 1.75 (Bets10)

Los Angeles Clippers bir süredir Paul George’dan yoksundu ve maç içerisinde sıkıntılar yaşayabiliyordu. Paul George artık katıma takıldı ve son yaptığı açıklamada oynamaya hazır olduğunu ifade etti. Ligin en çok sayı atan 5. takımı konumunda olan Clippers önemli bir hücum gücüne sahip. Washington Wizards da son dönemde Westbrook ve Beal önderliğinde keyif veren bir basketbol oynuyor. Los Angeles’da yine keyifli bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Washington dünkü gibi sürpriz bir galibiyet çıkarır mı bilinmez ama üst seçeneği oldukça makul durmakta.

İddaa Oranı: 3.41
Bets10 Oranı: 4.81Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 01.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde Houston Rockets, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Memphis Grizzlies ile …