Anasayfa / İddaa Tahminleri / Halcones Rojos – Panteras İddaa Tahmini 18.09.23

Halcones Rojos – Panteras İddaa Tahmini 18.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Halcones Rojos Pazartesi günü saat 03:15’de Panteras ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Rojos son 4 maçlarından 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak Doğu’da averajla 3. sırada yer aldı. Son 2 maçlarını üst üste zayıf rakipleri Freseros karşısında deplasmanda olmalarına rağmen önce tam 39 sayı sonra da 11 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. 9 Eylül’de evlerinde Dorados’a 17 sayı farkla kaybettikten sonra aldıkları soğuk duş işe yaramış olacak ki bu iki galibiyetle kendilerine geldiler. 

Panteras ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 3 maçlarıdan ikisini kaybettiler ve keyifler kaçmış durumda. Buna rağmen topladıkları 5 galibiyetle kendilerine Batı’da 5. sırada yer bulmuş durumdalar. Deplasmandaki son maçlarına baktığımızda ise Santos’a 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 14 Eylül’de ise evlerinde olmalarına rağmen Astros’a 10 sayı farkla kaybettiler, sahalarında da kendilerine gelemediler… 

İki takım arasında belki kağıt üstünde ciddi farklar yok ama konu sahada oynanan basketbola gelince özellikle son haftalarda ev sahibi Rojos’un net olarak bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Evet evlerindeki son maçı kaybettiler ama sonrasında üst üste deplasmanda Fresneros’u farklı geçerek kendilerine geldiler. Dolayısıyla bu maçta da formsuz rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, kazanırken düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …