Anasayfa / Halcones Xalapa / Halcones Xalapa – Libertadores İddaa Tahmini 13.09.23

Halcones Xalapa – Libertadores İddaa Tahmini 13.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Halcones Xalapa Çarşamba günü saat 05:00’da Libertadores ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.62 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.72 olarak belirlemiş. 

Xalapa Doğu grubunun iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 8. maçlarından 6 galibiyetle çıkmayı başardılar, zirvedeki Fuerza’yı 1 adım geriden takiplerini sürdürüyorlar. Evlerinde oynadıkları 4 maçtan 3 tanesini kazandıkların, son ikisinde Plateros’u üst üste 26 ve 3 sayı farkla geçtiklerinin de altını çizelim. 9 Eylül’deki son sınavlarında ise konuk oldukları Correcaminos’u tam 28 sayı farkla ezip geçmişlerdi.

Libertadores ise Batı’nın formda ekiplerinden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 8. maçlarından 6. galibiyetlerini çıkarmayı başardılar. Deplasmanda ise bu sezon şimdiye kadar sadece 2 maça çıktılar ve sonucusunda, 27 Ağustos’da Correcaminos’a 1 sayın farkla kaybettiler. 9 Eylül’deki son sınavlarına baktığımızda ise Abejas karşısında zorlanmadıklarını, 10 sayı farkla net bir galibiyet aldıklarını görmüştük. 

İki takım da son dönemde formdalar ancak sadece aldıkları sonuçlara değil, oynadıkları basketbola da baktığımızda Xalapa’nın ev sahibi avantajı ile beraber bir adım önde olduğunu görüyoruz. Hatta son 2 maçlarını deplasmanda olmalarına rağmen üst üste kazanmışlardı, tam anlamıyla alev almış durumdalar. Libertadores ise deplasmanda kendisini fazla test edebilmiş bir takım değil. Evet kolay lokma olmayacaklardır, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Ama 40 dakika sonunda kazanmalarını da beklemiyorum formda rakipleri karşısında. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.62
intobet Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …