Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 02.01.21

Hamburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 02.01.21

Almanya easyCredit BBL 11. hafta mücadelesinde Hamburg Cumartesi saat 22:30’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Hamburg 9 maçtan 6 tanesini kazandı ve bu sezonun dişli rakiplerinden biri olacağını gösterdi şuana kadar. Evlerinde ise biraz beklentilerin altında kaldıklarını söyleyebiliriz, 4 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Denk rakiplerinden Ulm’a ve ligin yeni takımlarından Chemnitz’e yenimişlerdi. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve takımda moraller biraz bozuk, artık toparlanmaları gerekiyor ve bir reaksiyon maçına ihtiyaçları var. 

Vechta ise ligin zayıf halkalarından biri bu sezon. 10 maçlarında da galibiyetle tanışamadılar ve doğal olarak puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Son 2 maçlarını evlerinde oynamalarına rağmen aradıklar galibiyete ulaşamamışlar, Crailsheim’dan 17 fark yerken Oldenburg’a ise son topta 2 sayı ile yenilmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise Mitteldeutscher karşısında varlık gösteremediler ve 10 sayı farkla yenildiler. 

Hamburg son maçlarda bir düşüş yaşıyor olsa da Kamerun Taylor, Swing, Shorts, Kotsar gibi  iyi silahlara sahip olan bir takım. Üst üste iki maçlarını kaybettikten sonra bir çıkış arıyorlar ve bu reaksiyonu gösterebilmeleri için en doğru rakiplerden biriyle, Vechta ile karşılaşacaklar. Çünkü misafir takımın 10 maçtan bu yana hiç galibiyeti yok ve mevcut kadroları ile, takviye yapmadan da pek şansları olacağını düşünmüyorum. Bu maçta istekli ve agresif oynamasını beklediğim Hamburg’un handikapı da geçerek net bir galibiyet alacağını, yeniden çıkışa geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Frankfurt – Wurzburg İddaa Tahmini 17.01.21

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 17:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev …