Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 22.10.22

Hamburg Towers – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 22.10.22

Almanya easyCredit BBL 4. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cumartesi günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Hamburg sezona iyi başlayan takımlardan biri, 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar. Ancak kupa ve EuroCup’da üst üste 2 kayıpla bu maça gelecek oduklarını, keyiflerin yerinde olmadığını belirtelim. Önce kupada denk rakiplerinden Ludwigsburg’a 86-92 ile yenilerek elenmişler, sonra da EuroCup’da konuk ettikleri temsilcimiz Telekom’a 83-88 ile kaybetmişlerdi. Evlerinde yaşadıkları bu iki kayıpta da savunmada ne kadar yumuşak kaldıklarını görmüştük. 

Bayern ise Euroleague’e kötü başlamış ve 4 maçın ardından galibiyet çıkaramamış olsa da BBL’de yoluna üçte üç ile devam ediyorlar, bu nedenle de moraller bozuk değil ki haftaiçi konuk ettikleri Milano’ya karşı da son topa kadar savaşmışlar ama 2 sayı farkla kaybetmişlerdi. Euroleague dışındaki son maçlarını ise kupada oynamışlar ve konuk oldukları Bamberg’i 68-85 ile farklı geçmişler ve adlarını çeyrek finale yazdırmışlardı. Sakatlığı bulunan Hunter, Bonga, Harris, Rubit ve Sisko’dan bu maçta faydalanamayacaklar.

İki takım arasında elbette kalite ve seviye anlamında net farklar var. Sonuçta Bayern bir Euroleague takımı ve ellerinde BBL seviyesi için oldukça geniş, kaliteli bir rotasyon var. Kupa ve EuroCup’daki son 2 iç saha maçını kaybetmiş olan bir Hamburg karşısında da Bayern’in net olarak bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Winston, Lucic, Gillespie gibi silahlarla bu deplasmanda kazanacaklarını, düşük handikapı da geçmekte zorlanmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …