Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 24.03.24

Hamburg Towers – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 24.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta erteleme maçında Hamburg Towers Pazar günü saat 17:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Hamburg son 3 maçtan ikisini kaybetti ve 12 galibiyette kaldı. Evet halen play-in yarışında söz sahibi konumdalar ama play-off yarışından 4 adım uzaklaştılar. Kalan 12 maçta kapanmayacak bir fark değil fakat iyi sinyaller vermiyorlar. Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise üste üste Oldenburg’a 11 sayı ve Bonn’a 7 sayı farkla kaybettikten sonra denk rakiplerden Rostock’u 16 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi. Geçen hafta ise konuk oldukları sezonun flaş ekiplerinden Wurzburg’a tam 20 sayı farkla kaybettiler.

Bayern son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve kendisine 2. sırada yer buldu. Aslında topladıkları 19 galibiyetle ve 1 maç eksikleri ile lider Chemnitz ile beraber birinci sırayı paylaşıyorlar, tabi bu maçta sürpriz bir kayıp yaşamazlarsa. Deplasmandaki son 2 lig maçlarına baktığımızda ise Mitteldeutscher’i tam 30 sayı ve Gottingen’i ise 6 sayı farkla geçmişlerdi. Ibaka, Edwards, Booker, Bolmaro, Lucic, Francisco takımın öne çıkan isimleri.

Bayern Euroleague’de halen play-in şansını sürdürürken elindeki geniş ve kaliteli kadroyla BBL seviyesinin tartışmasız olarak bir seviye üstünde yer alan bir ekip. Koç Laso’nun öğrencileri hem liderlik yarışında Chmenitz’in gerisine düşmemek hem de alttan gelen maç eksiği bulunan Alba’nın daha fazla yaklaşmasına izin vermemek adına deplasmanda da olsa kendi sikletinde olmayan bir rakip karşısında hata yapmayacaktır diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …