Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Gottingen İddaa Tahmini 12.05.24

Hamburg Towers – Gottingen İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Pazar günü saat 16:30’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Hamburg 16 galibiyetle kendisine 10. sıradan play-in potasında yer buldu ancak alttan gelen ve onlara ikili averajda üstünlüğü bulunan Bamberg’den sadece 1 galibiyet öndeler. Dolayısıyla bu maçı kaybederlerse ve Bamberg kazanırsa sezonu 11 ya da 12. sırada bitirerek play-in oynamayacaklar, tatile çıkacaklar! Evlerindeki performansların baktığımızda spn 3 maçtan ikisinde Ludwigburg’u 89-84 ve Crailsheim’ı 94-88 ile geçerken Chemnitz’e ise 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Gottingen ise son 2 maçını üst üste kaybetti. Ama önemli değil çünkü topladıkları 10 galibiyetle ligde kalmayı garantilediler ve zaten play-off potası ile de alakaları yok. Hal böyle olunca bu maça tam olarak formalite için çıkacaklarını, sonuç ne olursa olsun tatile başlayacaklarını biliyoruz. Deplasman karneleri de ciddi sıkıntılı. Evden uzakta çıktıkları 8 maçın tamamını kaybettiler! Son olarak Vechta’ya direnseler de 6 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Hamburg adına play-in bileti sezonun son şansı ve bu nedenle evlerindeki bu maça yüksek konsantrasyonla çıkacaklarını düşünüyorum. Gottingen ise herhangi bir iddiası bulunmayan, ligde kalması garantilenmiş yani tuzu kuru bir takım. Deplasmanlarda ne kadar zorlandıklarını da düşündüğümüzde böyle amaçsız bir maçta rakip de mutlaka kazanmak isterken fazla direnemeyeceklerini, handikapı koruyamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …