Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Gottingen İddaa Tahmini 15.01.23

Hamburg Towers – Gottingen İddaa Tahmini 15.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Pazar günü saat 17:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Hamburg bu sezonun hayal kırıklıklarından birisi. Ama toplarlanıp play-off bileti kapmak için halen şansları var. 14 maçtan 6 tanesini kazandılar ve kendilerine 10. sırada yer buldular, ilk 8 yarışından sadece 1 adım gerideler galibiyet sayısı anlamında. Ancak son maçlarda ciddi bir düşüş yaşadıklarının da altını çizelim. EuroCup ve BBL’de üst üst 2 iç saha maçına çıkmışlar, Ulm’dan 15 ve Buducnost’tan tam 28 sayı fark yemişlerdi! 

Gottingen ise bu sezonun flaş takımlarından biri konumundalar. 14 maçlarından 9 galibiyet elde ettiler ve play-off yarışında biz de varız dediler şuana kadar. Son 3 deplasman maçlarına baktıığımızda ise iyi sonuçlar aldıklarını gördük. Braunschweig ve Bayreuth gibi zayıf takımları zorlanmadan geçerken Frankfurt karşısında ise diremelerine rağmen kötü sürprize engel olamamışlar ve 3 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde aslında farklar var, bir EuroCup takımı olan Hamburg’un daha iyi bir kadrosu var. Ama sahada oynanan basketbol seviyesine baktığımızda ise Gottingen’in daha formda, daha diri olan taraf olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen Hammonds, Smith, Frey gibi silahlarla kolay pes etmeyeceklerini, formsuz ev sahibini son anlara kadar zorlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …