Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.22

Hamburg Towers – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.22

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cuma saat 22:30’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Hamburg son dönemin en formda takımlarından biri. Sadece BBL’de değil, EuroCup’da da ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. İki kulvardaki son maçlarında önce lider Bonn’u deplasmanda 12 sonra da içerde temsilcimiz Telekom’u tam 20 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. Özellikle Homesley’nin alev almış durumda olduğunu söylemek lazım. Telekom karşısında da 29 sayı, 11 ribaund,i 6 asist ile takımına liderlik etmiş ve EuroCup’da haftanın MVP’si seçilmişti. McCallum, Hinrichs ve Kotsar da Jaylon Brown’un yokluğunda ona çok iyi destek çıkıyorlar. 

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden biri, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda sadece 4 galibiyetleri var 15 maçın ardından. Düşme potasından da 1 adım uzakta kalabildiler şuana kadar. Deplasmandakli son 2 maçlarına baktığımızda ise hiç varlık gösteremediklerine şahit olduk. Önce zirve yarışındaki Bonn’a tam 25 sayı farkla sonra da orta sıra ekiplerinden Chemnitz’a 17 sayı farkla yenilmişlerdi. 8 Ocak’taki son resmi maçlarında ise güçlü rakiplerinden Ulm’u konuk etmişler ve 14 sayı farkla direnemeden yenilmişlerdi. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Her alanda da Hamburg’un önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle Comesley ve Kotsar takımlarını taşıyan isimler, çok iyi durumdalar. Bu maçta da kendi sahalarında taraftarlarının önünde sürprize izin vermeyeceklerini, son maçlarda hem EuroCup hem de BBL’de yaptıkları gibi rakiplerine çift haneli farklarla rahat bir şekilde üstünlük kuracaklarını, handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …