Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 27.03.24

Hamburg Towers – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 27.03.24

Hamburg ligin orta şekerli takımlarından birisi. Ancak son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldılar. Halen 9. sıradalar ve play-in iddiaları yüksek ancak 6. sıra yani direkt play-off bileti ile aralarındaki fark 4 galibiyete çıktı ve attan gelen 11 galibiyetli takımlara da yakalanmış oldular play-in yarışında. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 3 maçtan ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak yüksek skorlar ön plandaydı, bize 173 ve 194 sayı izletmişlerdi.

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Ana hedefleri ligde kalmak ve son 3 maçtan ikisini kazanarak 8 galibiyete ulaştılar, düşme hattından 3 adım uzakta yer alarak da bu hedefle ilgili mutlu sona epey yaklaşmış oldular normal sezonun bitimine 10 maça kala. Diğer yandan evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 4 maçtan 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak bize 201, 186 ve 169 sayı izletmişlerdi.

Kağıt üstünde Hamburg daha iyi bir takım olabilir ama son maçlardaki performanslarına baktığımızda Mitteldeutscher de kolay lokma olmayacak bir rakip görüntüsünde. Bu nedenle de taraf ya da handikap risklerine girmeyeceğim. İki ekibin de son dönemde sergiledikleri yüksek tempodaki hücum basketbolu ve savunmalarının yumuşak kalmasını dikkate alarak bu maçta öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. Kazanan takımın 90 kaybeden takımın da 85 sayıları görmesi beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.47
Mobilbahis Oranı: ÜST (171.5) – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …