Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 19.11.22

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 19.11.22

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cumartesi günü saat 20:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Hamburg sezona iyi başlayan ekiplerden birisi. Üst üste aldığı galibiyetlerle 4 maçlık güzel bir seri yakalamışlardı. Ama milli aranın hemen öncesinde güçlü rakipleri Ludwigsburg’a deplasmanda 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar ki EuroCup’daki son maçlarında da deplasmanda mücadele etmişler ve denk rakiplerden Promitheas’a 4 sayı farkla da olsa teslim olmuşlardı. Samar, McCullum, Meisner, Woodard, Childs takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Bonn ise Alba ile beraber BBL’nin 2 namğlup takımından birisi konumunda, dolayısıyla liderlik koltuğunu da paylaşıyorlar. Milli aradan önce hem BBL hem de BCL’de çıktıkları 2 deplasman maçını da galibiyetle tamamlamayı başarmışlardı. Önce Braunschweig’ı sonra da AEK’yı 7’şer sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. Milli aradan öncesi son sınavlarında ise konuk ettikleri kendi sikletlerinde olmayan rakipleri Heidelberg’i tam 33 sayı farkla sahadan silmişlerdi.

Elbette Hamburg saha avantajına sahip ama Bonn ligin namağlup takımlarından biri, onlar adına evden uzakta olmak pek bir şey ifade etmiyor. Dolayısıyla bu maçta da dişli rakipleri karşısında tek gayeleri kazanarak namağlup ünvanlarını korumak. Morgan, Malcolm, Ward, Herrera, Delany ve asıl önemli olan ele avuca sığmayan guard Shorts liderliğinde rakibin temposuna karşılık verip bol skor üretecekerini, kalite farkını sahaya yansıtarak galibiyeti de hanelerine yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.48
intobet Oranı: MS 2 – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …