Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Hamburg Towers – Trento İddaa Tahmini 30.03.22

Hamburg Towers – Trento İddaa Tahmini 30.03.22

7DAYS EuroCup A grubu 17. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba saat 20:30’da Trento ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de hem de Bets10 misafir takım lehine handikapı 8.5 olarak açıklamışlar.

Alman ekibi bu sezonun flaş ekiplerinden biri ama son dönemde inişli çıkışlı performanslar sergiledikleri de bir gerçek. 14 maçtan 6 tanesini kazandılar şuana kadar ve kendilerine 7. sırada yer buldular, play-off biletini garantilemiş durumdalar. Evlerindeki son 3 maçlarında ise ligde zirve ekiplerinden Bonn ve Ludwgisburg’a kaybetmekten kurtulamamışlardı ama EuroCup’daki alt sıra ekiplerinden Wroclaw’ı 6 sayı ile geçmeyi bilmişlerdi. Ayrıca son lig maçlarında konuk oldukları orta altı takımlardan Heidelberg’i tam 24 sayı farkla yenmişlerdi. 

Trento ise EuroCuıp’ın en zayıf halkası konumunda, 15 maçtan 14 tanesini kaybettiler. Son deplasman maçlarında konuk oldukları temsilcimiz Telekom’a 82-75 ile kaybetmişlerdi. Haftasonu ise ligdeki dişli rakiplerinden Trieste’ye evlerinde oynamanın avantajını kullanarak 1 sayı ile son saniyede kazanmayı bilmişlerdi. Ancak bunun bir nedeni de Trieste’nin kötü bir gününde olmasıydı, yani bu bir toparlanma maçı değildi Trento adına.

Play-off biletini garantileyen Hamburg’un hedefi olabildiğince iyi bir sıra elde ederek paralel şekilde iyi bir eşleşme yakalayabilmek. Bu yolda da evlerinde oynamanın avantajına sahipler ki Trento’yu ilk karşılaşmalarında İtalya’da da 9 sayı farkla yendiklerinin altını çizelim. Bu maçta da Kotsar, Homesley, Brown gibi yıldızların liderliğinde formsuz ve kötü basketbol oynayan Trento karşısında zorlanmayacaklarını, kazanırken de çift haneli farkları yakalayabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …