Anasayfa / Bnei Herzliya / Hapoel Eilat – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 20.05.24

Hapoel Eilat – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 20.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı mücadelesinde Hapoel Eilat Pazartesi günü saat 19:00’da Bnei Herzelia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar. 

Eilat son 3 maçını üst üste kaybetti ve 7 galibiyette kaldı. Bu nedenle de son sırayı Beer Sheva ile paylaşıyorlar. Önlerinde bu maçla beraber 2 maç kaldı, dolayısıyla artık kaybetme lüksleri yok. Son 3 maçlarını üst üste kaybederken dikkat çeken nokta ise yüksek skorlardı, sırasıyla 164 sayı, 164 sayı ve 191 sayı izletmişlerdi bize. Son olarak konuk oldukları denk rakipleri Sheva’ya 100-91 ile kaybettiler.

Herzeliya ise son dönemin en formsuz ekiplerinden birisi. Aslında dikkatli olup bir kaç maç kazanabilseler ilk 2 sırada yer alıp play-off biletini kapabilirlerdi ama son 5 maçlarını üst üste kaybedince 11 galibiyette kaldılar ve artık play-off şanslarını zora soktular. 2 maçlarını da üst üste kazanmaları ve rakiplerin kaybetmesi gerekiyor. Evden uzaktaki son 4 maçlarına baktığımızda ise kayıplar dışında 3 maçta ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, sırasıyla 169 sayı, 183 sayı ve 203 sayı izletmişlerdi bize.

Eilat ligin son sıralarında yer alan ekiplerden birisi. Son 2 maçlarında dikkatli olmazlarsa gelecek sezon Winner League’de yer alamayacaklar. Herzeliya’nın ise kafası rahat, bu maça bir nevi formalite için çıkacak. Son deplasman maçlarında olduğu gibi yine tempoyu tetikleyeceklerini ve hücum odaklı bir basketbol eşliğinde savunmada da yumuşak kalacaklarını düşünüyorum. Eilat’ın da evinde tempoyu sevdiğini buna eklersek tercihimizin üst seçeneği olması gayet normal. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.59
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …