Anasayfa / FIBA Europe Cup / Hapoel Haifa – Swan Gmunden İddaa Tahmini 22.11.22

Hapoel Haifa – Swan Gmunden İddaa Tahmini 22.11.22

FIBA Europe Cup B grubu 5. hafta mücadelesinde Hapoel Haifa Salı günü saat 21:00’da Swan Gmunden ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

İsrail ekibi grubun beklendiği gibi iddialı takımlarından biri. Şuana kadar topladıkları 3 galibiyetle zirveyi temsilcimiz Gaziantep ile paylaşıyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ki milli aradan önceki son sınavda, deplasmanda temsilcimiz Gaziantep’i 10 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Ancak milli aradan kötü döndüler ve ligde konuk oldukları Kiryat Ata’ya 83-58 gibi can sıkıcı bir skorla kaybettiler. Allen, Hickey, Upson takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Avusturya temsilcisi ise beklendiği gibi grubun zayıf halkalarından birisi. 4 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra denk rakiplerinden Antwerp’i yenerek ilk galibiyetlerine imza atmışlardı. Deplasmandaki o maçı zor da olsa 87-90 ile kazanmışlardı. Ancak sonrasında kendi liglerindeki 2 maçlarını da üst üste kaybederek bu seviyeler için yetersiz olduklarını tekrar gösterdiler. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var. İsrail ekibi 4 maçtan 3 tanesini kazanarak kalitesini gösterdi. Evet ligdeki son maçlarında zorlandıklarını gördük ama Gmunden onların sikletinde değil. Allen, Hickey, Upson gibi değerli silahlar liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını, deplasmanda 5 sayı farkla yendikleri Avusturya ekibini bu kez evlerinde, İsrail’de zorlanmadan ve çift haneli farklar geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …