Anasayfa / Hapoel Holon / Hapoel Jerusalem – Hapoel Holon İddaa Tahmini 02.06.24

Hapoel Jerusalem – Hapoel Holon İddaa Tahmini 02.06.24

İsrail Winner Ligi çeyrek final serisi 3. maçında Hapoel Jerusalem Pazar günü saat 20:40’da Hapoel Holon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Jerusalem normal sezonu 4. sırada bitirdi ve bu seride saha avantajına sahip. Nitekim ilk 2 maçta zorlansalar da hata yapmamışlardı. Önce içerde uzatmanın ardından 7 sayı farkla sonra da deplasmanda son nefeste 2 sayı farkla kazanmışlardı. Artık yarı final biletinden sadece 1 adım uzaktalar ve bu maçı kazanbilirlerse seriyi süpürüp ligin en iyi 4 takımından biri olmayı garantilemiş olacaklar. 

Holon ise normal sezonu 5. sırada bitirmiş olmasına ve seriye dezavantajlı başlamış olmasına rağmen ilk 2 maçta çok iyi direnmişti. Önce deplasmanda maçı uzatmaya götürmüşler ama 7 sayı farkla kaybetmişler, sonra evlerinde işi son topa kadar taşımışlar ama şanssız bir şekilde 2 sayı farkla kaybetmişlerdi yine. O son maçta Smith 30 sayı, 8 ribaıund ve Crawford 13 sayı, 6 ribaund ile direnen isimlerdi. Şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

İki takım arasındaki denkliğin sadece kağıt üstünde olmadığını serinin ilk 2 maçında da görmüş olduk. Bu maçta elbette Jerusalem ev sahibi avantajı ile favori konumunda. Ancak Holon da daha önce rakibine deplasmanda kök söktürmüştü ki bu maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkacakları için daha yüksek bir motivasyona sahip olacaklarını düşünüyorum. Bu ortamda da dirençlerinin aynı paralelde yüksek olacağını, kaybetseler de handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …