Anasayfa / Hapoel Jerusalem / Hapoel Jerusalem – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 25.05.24

Hapoel Jerusalem – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 25.05.24

İsrail Winner Ligi kazananlar etabı son hafta mücadelesinde Hapoel Jerusalem Cumartesi günü saat 21:20’de Hapoel Tel Aviv ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de inobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar. 

Jerusalem son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak kendisine 17 galibiyetle 4. sırada yer buldu ve bu maçtan ne sonuç çıkarsa çıksın play-off’a buradan girecekleri netleşmiş oldu, hatta rakiplerinin Holon olacağı da belirlenmiş durumda. Evlerinde oynadıkları son maçlara baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izlettiklerini gördük, o maçlarda sırasıyla 188 sayı, 175 sayı ve 170 sayı üretilmişti.

Hapoel ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve 21 galibiyete ulaştılar, onlar da 2. sıradaki yerlerini garantilemiş durumdalar. Bu maça formalite için çıkacaklar. Play-off ilk turunda kaybedenler etabının lideri olan takım ile karşılaşacaklar. Deplasmanda oynadıkları son 3 maça baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize sırasıyla 165 sayı, 162 sayı ve 170 sayı izletmişlerdi. 

İki takım adına da formalite maçı olacak çünkü play-off’a hangi sıradan gidecekleri netleşti zaten. Ev sahibi Jerusalem 4. sıradan, Hapoel ise 2. sıradan play-off’a girecek. Dolayısıyla bu maçı sadece formalite için oynayacaklar. Koçların oyuncularını savunmaya konsantre etmekte zorlanacakları bir maç olacağını tahmin ediyorum. İki takımın da son haftalarda olduğu gibi bize yüksek tempoda, hücum odaklı bir basketbol izletmelerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.60
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …