Anasayfa / Elitzur Kiryat Atta / Hapoel Tel Aviv – Elitzur Kryat Atta İddaa Tahmini 10.06.24

Hapoel Tel Aviv – Elitzur Kryat Atta İddaa Tahmini 10.06.24

İsrail Winner Ligi yarı final serisi 3. ve son maçında Hapoel Tel Aviv Pazar günü saat 21:00’da Elitzur Kryat Atta ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Başkent ekibi serinin ilk maçında evinde 3 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş almış olsa da sonrasında deplasmanda 8 sayı farkla kazanarak kendisine gelmiş ve karar maçına kendi sahasında çıkma şansını yakalamıştı. Etkili bir savunma eşliğinde 62-70’lik skorla kazandıkları o son maçta Ennis 17 sayı ve Ginat 12 sayı, 10 ribaund ile öne çıkarken Hoard da onlara 6 sayı, 13 ribaund ile galibiyet yolunda diğer eşlik eden isimdi. 

Atta seriye dezavantajlı başlamasına rağmen ilk maçı deplasmanda kazanarak servis kırmış, bir sürprize imza atmıştı. Ancak ikinci maçta evlerinde olmalarına rağmen rakibin sert savunması karşısında varlık gösterememişler ve bu nedenle de 8 sayı farkla kaybetmişler, avantajlarını da yitirmişlerdi. Şimdi rakibin sahasında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçta Stevens 16 sayı, 10 ribaund ve Saraf 10 sayı, 4 ribaund ile direnen isimlerdi. 

İki takım arasında zaten kağıt üstünde net bir siklet farkı var. Ancak Hapoel evindeki ilk maçta bunu sahaya koyamamıştı. Şimdi tekrar evlerine geldiler ve tamam mı devam mı diyecekleri bir maça çıkıyorlar. Dolayısıyla bu kez sürprize izin vermeyeceklerini, deplasmanda 8 sayı farkla yendikleri rakiplerini Ennis, Munford, Ginat gibi silahlarla bir kez daha yeneceklerini, bu kez vitesi iyice arttırarak çift haneli farkları da görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …