Anasayfa / Haukar / Haukar – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 06.03.23

Haukar – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 06.03.23

İzlanda Ligi 18. hafta mücadelesinde Haukar Pazartesi günü saat 23:15’de UMFN Njardvik ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.64 olarak belirlemiş.

Haukar ligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi. 17 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve kendilerine hedefledikleri gibi kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerindeki son 2 maçlarını da galibiyetle geçtiklerini belirtelim. Önce zayıf rakipleri KR Basket karşısında beklenenden çok zorlanmışlar ve uzatmada 103-10 ile kazanmışlar, sonra da dişli rakiplerden biri olan Keflavik’i 16 sayı farkla geçmişlerdi. Açıkçası bizlere 2 haftada geceyle gündüz gibi farklı iki performans izletmişlerdi…

Njardvik ise ligin şampiyonluk adaylarından birisi. 17 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve 2. sırada yer alıyorlar. Ayrıca 7 maçlık nefis bir serinin içindeler, tam anlamıyla istim üstündeler. Deplasmanda da iki maçtır kaybetmiyorlar. Önce Tindastoll’u 8 sonra da Grindavik’i tam 23 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Son olarak milli aradan önce 16 Şubat’ta konuk ettikleri Breidabik’i 135-95 ile sahadan sildiklerini görmüştük. 

İki takım arasında ciddi farklar yok belki kağıt üstünde. Ama konu son haftalarda sahada oynadıkları basketbola ve form grafiğine gelince Njardvik’in net olarak bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Nitekim 7 maçtır bileklerini bükebilen çıkmadı. Bu maçta da tecrübeli İspanyol uzun Nacho Martin, Arjantinli Rasio, Basile, Matasovic, Richotti gibi silahlarla kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, hanelerine bir galibiyet daha ekleyeceklerini düşünüyorum.   

İddaa Oranı: MS 2 – 1.47
Best10 Oranı: MS 2 – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …