Anasayfa / Club Nacional / Hebraica Macabi – Club Nacional İddaa Tahmini 23.05.23

Hebraica Macabi – Club Nacional İddaa Tahmini 23.05.23

Uruguay Ligi final serisi 5. maçında Hebraica Macabi Salı günü saat 03:15’de Club Nacional ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Macabi normal sezonu 2. sırada bitirdiği için rakibine göre saha avantajı ile girdi seriye. İlk maçta bunu iyi kullanıp 7 sayı farkla kazanmıştı ama sonrasında üst üste hem deplasmanda hem de evlerinde farklı kaybederek 2-1 geriye düştüler. 18 Mayıs’daki son maçta ise bu kez deplasmanda 12 sayı farkla kazanarak hem seriye eşitlik getirdiler hem de saha avantajını kaptılar. Şimdi bu maçı kaybetseler de evlerinde kazanmaya devam etmeleri onlara şampiyonluğu getirecek!

Nacional ise 5. sıradan gelerek yarı finalde lider Bigua’yı saha avantajı olmamasına rağmen 2-3 ile elemeyi başarmış bir takım, sezonun sürpriz yumurtası konumundalar. Burada final serisinde ise deplasmanda ilk maçı kaybettikten sonra evlerinde ve ardından üst üste deplasmanda kazanarak 2-1 öne geçmişler, çok önemli bir avantaj yakalamışlardı. Ama 4. maçta evlerinde 12 sayı farkla kaybederek seriye eşitlik gelmesine engel olamadıkları gibi saha avantajını da tekrar rakibe vermişlerdi! 

Her ne kadar normal sezondaki pozisyonları farklı olsa da bu seride aralarında bir denklik var. İki takım da birbirini deplasmanda yendi ve bu nedenle de seriye eşitlik geldi. Ancak son maçı deplasmanda kazanan ve tam 12 sayıılık fark yakalayan Macabi’nin saha avantajını kaptığı gibi psikolojik üstünlüğü de ele geçirdiğini düşünüyorum. Bu maçta da evlerinde tekrar sürprize izin vermeyeceklerini, düşük farklarla da olsa kazanarak 3-2 öne geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …