Anasayfa / Finlandiya Ligi / Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 17.5 handikap belirlemişler.

Helsinki geçen sezon yarı final oynamış, sonrasında ise üçüncülük maçında Kataja’yı geçerek sezonu tamamlamıştı. Yeni sezona yine koç Laakso ile hazırlandılar ve hedefleri en az yarı final olacak. Yabancılarını tamemen değiştirdiler, Rougeau, Jeffrey Carroll, Edosomwan, Robert Hall takımın yeni silahları konumundalar. Yerli isimlerden Nikkarinen ve Kanervo da onlara yardımcı olmaya çalışacaklar. 

U-K ise geçen sezıon düşme potasından kılpayı daha doğrusu averajla kurtulmuştu. Kaybedenler grubunda 10 galibiyet elde edebilmişer ve Bisons’un averajla üstünde kalarak lige tutunabildiler. Yeni sezonda da hedefleri yine ligde kalmak olacak. Koç değişikliğine gittiler, takımın başında Vasell olacak. Kadrolarına baktığımızda ise Quin Cooper, Nick Stampley, Manuel Barnes, Sarcevic, Audu ve Oduro takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Helsinki yine ligin güçlü takımlarından biri ve ilk 4 sırada yer alabilmek için mücadele edecekler. Ellerinde kaliteli yabancılarla beraber ligi ve takımı iyi tanıyan tecrübeli yerli oyuncular da var. Sezonun açılış maçında zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, tarftarlarını memnun edecek şekilde farklı ve dominant bir galibiyet alacaklarını, yani handikapı geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.62
intobet Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …