Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Hırvatistan – Brezilya İddaa Tahmini 26.06.24

Hırvatistan – Brezilya İddaa Tahmini 26.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Hırvatistan Çarşamba günü saat 19:30’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.69 olarak açıklamış.

Hırvatlar Olimpiyat elemelerine hazırlanıyorlar. Koç Cesar yönetiminde Bogdanovic haricinde ellerinde ideal bir kadro var diyebiliriz. Nitekim ilk hazırlık maçlarında dişli rakiplerden birisi olan Polonya’ya hiç acımadan tam 14 sayı farkla geçmişler, özellikle etkili savunmaları ile dikkat çekmişlerdi. Potalarında sadece 68 sayıya izin vermişlerdi o maçta. Zubac 19 sayı, 10 ribaund ve Hezonja 15 sayı, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Hırvat koç Petrovic yönetimindeki Brezilya da rakibi gibi Olimpiyatlar’a hazırlanıyor. Onların da elinde ideal bir kadro olduğunu söylememiz lazım. Nitekim onlar da ilk maçlarını Polonya ile hemen Hırvatistan’dan bir gün sonra oynamışlar ve 75-91 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. Oyunun her iki alanında da net üstünlük kurdukları o karşılaşmada Caboclo 21 sayı, Pereira 18 sayı, 12 ribaund ve Meindl 15 sayı,  6 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Hırvatlar son dönemde milli takım düzeyinde hep hayal kırıklığı yarattılar. Bireysel olarak önemli yeteneklere sahip olmalarına rağmen bir türlü takım olmayı başaramadılar… Koç Cesar yönetiminde daha iyi sinyaller verdiklerini söyleyebiliriz. Evet Bogdanovic yok ama Smith, Hezonja, Saric, Zubac gibi yıldızların liderliğinde evlerindeki bu hazırlık maçında hata yapmayacaklarını, farktan bağımsız olarak dişli rakipleri Brezilya’yı devirebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
intobet Oranı: MS 1 – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …