Anasayfa / Hazırlık Maçları / Hırvatistan – Macaristan İddaa Tahmini 18.08.22

Hırvatistan – Macaristan İddaa Tahmini 18.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Hırvatistan Perşembe günü saat 20:00’da Macaristan ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise limiti 156.5 olarak açmış.

Hırvatistan koç Mulaomerovic liderliğinde yeniden yapılanma sürecine girmiş durumda. Ellerinde son yıllarda olduğu gibi yine önemli isimler var ama hazırlık döneminde yine beklentileri karşılaşayamadılar. Saric, Hezonja, Zubac, Bogdanovic’in yanı sıra yeni devşirme Smith de var ellerinde, ideal bir beşe sahipler özetle. Son 2 maçlarına baktığımızda önce yıldızlarından yoksun Bulgaristan’ı 98-68 gibi farklı bir skorla geçip sonrasında denk rakiplerinden Çekya’ya ise 95-83 ile kaybetmişlerdi. 

Macaristan ise EuroBasket’de bir çok rakibin canını sıkabilecek, dişli bir rakip. Bunu da hazırlık döneminde gösterdiler zaten. Denk rakiplerinden Gürcistan’ı önce 89-88 sonra da 78-75 ile yenmeyi başarmışlar, iki maçta da hücumdaki performansları ile dikkat çekmişlerdi. Perl, Vojvoda, Hanga, Keller gibi isimlerle skor üretimde sorun yaşamıyorlar. Ayrıca Benke de onlara x-faktör olarak iyi katkı veriyor. 

İki takım arasında alında kağıt üstünde net anlamda farklar var. Hırvatistan hem NBA yıldızları hem de yeni devşirme Smith liderliğinde normal şartlarda evlerindeki bu maçta bir sürprize izin vermemeleri gerekiyor. Ama Macaristan dişli bir rakip ve Hırvatistan’ın da halen istikrarsız bir takım olduğunu düşündüğümüzde taraf bahsine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da tempoyu sevmelerini ve hazırlık döneminde verimli hücum ettiklerini dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (156.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (158.5) – 1.84
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …