Anasayfa / Genel / Hırvatistan Rusya Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Hırvatistan Rusya Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Hırvatistan Rusya Maçı İddaa Tahmini 10.9.17
Hırvatistan Rusya Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Eurobasket‘in madalya adaylarından Hırvatistan ile turnuvanın istikrarlı ve güçlü takımlarından Rusya son 16 eleme maçında 10 Eylül Pazar günü akşamı saat 21:30’da İstanbul Sinan Erdem Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Son ana kadar çekişmenin devam etmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Rusya lehine 4.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 152.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da 786 koduyla açılan maçta Rusya lehine 5.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 150.5 olarak belirlenmiş.

Sert ve Hazır Bir Takım

Hırvatistan koç Petrovic yönetiminde bu turnuvada diğer takımlardan farklı bir konumda. Her zamanki gibi bireysel yetenekleri üst düzey oyunculara sahipler ama bir türlü takım olmayı beceremiyorlar yorumundan uzaktalar, hem sert ve dirençli savunma yapıyorlar hem de hücumda rol dağılımları net ve tüm oyuncular tarafından kabul görmüş olduğu için daha düzenli daha disiplinli hücum ediyorlar. Saric ve Bogdanovic gerektiğinde bitirici gerektiğinde yaratıcı rolüne girip takımlarını sürüklüyorlar. Aynı zamanda savunmada birden fazla pozisyonu karşılayabilmeleri ile forvet hattında çok üstün bir takım Hırvatistan. Ana problemleri ise oyun kurucu. Popovic de Ukic de artık bu seviyeler için çok yaşlandılar. Özellikle savunmada ağır ayakları ile sınıfta kalıyorlar. Zaten Rusya karşısında da en büyük problemleri bu olacak, bakalım Shved’i nasıl durdurabilecek ya da en azından yavaşlatabilecekler.

Turnuvanın En İstikrarlı Takımlarından

Rusya turnuva başında en az eksikle en hazır kadrolardan birine sahipti. Bunu da grup maçlarında oldukça iyi kullandılar. Uzun süredir birlikte oynayan tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadroya sahip koç Bazarevich. Bunu da disiplinli ve kontrollü bir basketbol anlayışıyla desteklemiş durumda. Shved dışında herkes makine düzeninde oynuyor ve o da şuana kadar atmak dışında organizasyon konusunda da çok verimli bir turnuva geçirdi. Özellikle Mozgov ile aralarındaki ikili oyunlar her maçta öldürücü oldu rakipler için. Onlar da Hırvatistan gibi çok güçlü bir forvet rotasyonuna sahipler. Kurbanov, Antonov, Vorontsevich hepsi birden fazla pozisyonu savunabilen ve hücumda da çok yönlü oyuncular. Rahatlıkla Saric ve Bogdanovic ile baş edeceklerini düşünüyorum.

Hırvatistan – Rusya İddaa Tahmin

İki sert ve disiplinli takımın mücadelesinde baştan sona çekişmeli bir maç bekliyorum. Birbirlerinin zayıf noktalarını çok iyi etüt ettiklerini düşünüyorum ve özellikle savunmada çok sert bir maç bekliyorum. İki takım da zaten hücumda düşük tempoda kontrollü oynayan takımlar, çok uygun fırsatlar çıkmadıkça tempoyu arttırmayı çok sevmiyorlar. Denk güçlerin mücadelesinde alt seçeneği yakın görünüyor ki Rusya’nın da kaybetse bile handikapta kalacağını düşünüyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: ALT (150.5) / 1.70 & MS 2 (+5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (152.0) / 1.91 & MS 2 (+4.5) / 1.91

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Manresa İddaa Tahmini 13.10.19

İspanya Liga Endesa 4.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 21:00’da Manresa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir