Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Hollanda – Hırvatistan İddaa Tahmini 24.02.20

Hollanda – Hırvatistan İddaa Tahmini 24.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri D grubu mücadelesinde Hollanda Pazartesi saat 21:30’da Hırvatistan ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.75 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.88 olarak belirlemiş.

Hollanda ilk maçta milli takımımız karşısında deplasmanda bir galibiyet elde ederek önemli bir sürprize imza atmıştı. Koç Buscaglia’nın yönetimindeki Portakallar Kloof’un skorer oyunu ve takım olarak buldukları yüksek yüzdeli üçlüklerle elemelere rüyalarında göremeyecekleri şekilde iyi bir başlangıç yaptılar. Ayrıca Kok ve Kherazzi gibi sıradan isimleri de pota altında çok verimli kullanmışlardı.

Hırvatistan ise ilk maçta zayıf rakibi İsveç’e hiç acımamış ve 72-56 gibi net bir skorla onları Zagreb’den uğurlamıştı. Koç Mrsic’in elinde önemli yıldızlar yok belki ama son yılların en düzenli ve disiplinli artı takım oyununu benimsemiş ekibi var diyebiliriz. Tam 11 oyuncudan da skor katkısı aldıkları İsveç maçında Planinic, Peric, Sakic, Milan gibi isimlerin tecrübe farklarını ortaya nasıl koyduklarını görmüştük. Genç Dreznjak da maçın x-faktörü olmuştu.

Portakallar her ne kadar ilk maçta milli takımımızı deplasman yenmenin moraline ve özgüvenine sahip olsalar da her maçta öyle yüksek yüzdeyle atmalarını ve Kloof’un her maçta bu kadar rahat bir şekilde takımını sırtlamasını beklemiyorum. İlk maçta İsveç karşısında işi ne kadar ciddiye aldığını ve ne kadar hazır olduğunu gösteren, tecrübeli oyunculardan kurulu Hırvatistan’ın bu deplasmanda da hata yapmayacağını ve elemelerin ilk penceresini ikide iki ile kapatacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.75
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.88
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …