Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri / Hollanda – Polonya İddaa Tahmini 29.11.18

Hollanda – Polonya İddaa Tahmini 29.11.18

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri J grubu mücadelesinde Hollanda Perşembe saat 22:00’da Polonya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 147.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz limitleri belirlememiş.

Hollanda 8 maçın ardından 3 galibiyette kaldı ama sadece 1 galibiyet gerisindeler ilk 3 sıranın. Hücumda sınırlı bir takım Portakallar, son 2 maçta Macaristan’a karşı 59 ve Litvanya’ya karşı normal sürede 75 sayı üretebilmişlerdi. Önemli silahları Norel dışında eksikleri yok.

Polonya 8 maçın ardından 4 galibiyet elde etti ve iyi basketbol oynamamalarına rağmen Hırvatistan’ın da beklentilerin çok altında kalmasının etkisiyle kendilerine ilk 3 sırada yer buldular. Lampe, Slaughter, Waczynski ve Ponitka koç Taylor’ın en önemli kozları olacaklar.

Hollanda kadro kalitesinin üstünde bir basketbol oynuyor ve bunun temelinde sert, disiplinli savunma anlayışları yatıyor. Tempoyu sadece gerektiğinde arttırıp rakiplere kolay şansı tanımıyorlar. Polonya ise elindeki kaliteli kadroya rağmen bir türlü organize olamayan ve özellikle hücumda zaman zaman zorlanan, ritmini bulamayan bir takım. Bu maçta da mutlak kazanmak zorunda olan Portakallar’ın sert savunması karşısında zorlanacaklarını, bunun da maçı alta taşıyacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (147.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – As Monaco İddaa Tahmini 26.05.19

Fransa Jeep Elite Pro A çeyrek final serisi 2.maçında Limoges Pazar saat 19:30’da As Monaco …