Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 30.01.24

Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 30.01.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Salı günü saat 04:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.64 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.85 olarak belirlemiş. 

Rockets son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederek geliyorlar buraya… Evlerindeki son 2 maçta ise güçlü Celtics’e direnseler de 9 sayı farkla kaybetmişler, sonrasında da denk rakiplerinden Blazers’a uzatma sonunda 6 sayı farkla teslim olmaktan kurtulamamışlardı. Bu maçta da uzun süreli sakatlıkları bulunan Oladipo ve Eason’dan faydalanamayacaklar. VanVleet, Green, Brooks, Smith, Alperen’den oluşan ideal beşleriyle sahada olacaklar. 

Lakers ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak bu deplasmana moralli geliyorlar ki son olarak 28 Ocak’ta konuk oldukları denk rakiplerden Warriors’u uzatma sonunda da olsa 1 sayı farkla geçtiklerini belirtelim. Yani özgüven seviyeleri de bir hayli yukarıya çıkmış durumda. Neredeyse her maç olduğu gibi Lebron ve Davis’in durumları belirsiz olarak açıklanmış olsa da gelen haberler bu maçta ikisinin de forma giyeceği yönünde. 

Rockets, Alperen, Green, Smith gibi genç yeteneklerle VanVleet ve Brooks gibi tecrübeli isimleri harmanlayarak yeniden yapılanma sürecine girmiş bir takım. Sezonun ilk kısmında özellikle evlerinde iyi basketbol oynasalar da maçlar ilerledikçe rakipler artık onları daha kolay çözüyor. Lakers gibi elinde Russell, Lebron, Davis gibi kurt oyuncular olan güçlü bir rakip karşısında evlerinde de olsalar kazanmaları pek olası görünmüyor. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.64
Best10 Oranı: MS 2 – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …