Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 30.08.20 (Basket Guru)

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 30.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 5. maçında Houston Rockets Pazar saat 01:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Houston’ın galibiyeti için Bets10 oranı 1.45 olarak belirlemişken İddaa ise oranı 1.35 olarak açıklamış.

Houston son 2 maçta kritik hatalar yaparak aslında elindeki galibiyetleri Thunder’a hediye etti. Westbrook’suz oynamalarına rağmen Thunder’ı geçebileceklerini gösterdiler. Bu maçta da durumuna maç saatinde karar verilecek ama oynamasa bile Houston’ın Harden liderliğinde son maçlardaki gibi iyi basketbol oynamasını, bu kez şanssızlıkları geçerek son sözü Thunder yerine onların söylemelerini bekliyorum. Son maçlarda ritmlerine iyice kavuşan Green, Gordon, House üçlüsü yine Harden’ın en büyük yardımcıları olacaklar ki bu maç öncesi antrenmanlara başlayan Westbrook’un da süre alması bekleniyor.

Thunder cephesinde işler yolunda. 2-0 geride başladıkları seride önemli bir geri dönüşe imza atarak üst üste 2 kere kazanıp eşitliği sağladılar. Her ne kadar çok zorlansalar da kazanmayı başarmaları özgüvenlerini de yerine getirdi. Paul ve Gilgeous-Alexander zaten beklendiği gibi takımı sırtlayan isimler oldular. Gallinari’nin pek isteneni veremediği dönemde ise x-faktör olarak bir başka guard Schröder devreye girdi ve son maçta alınan kritik galibiyetin de baş mimarlarından biriydi.

Tam anlamıyla denk güçlerin mücadelesini izliyoruz, Westbrook’un dönmesi dengeleri değiştirebilir belki ama anladığım kadarıyla koç D’Antoni onun tam olarak hazır olmadığını düşündüğü için riske etmek istemiyordu ama bu maç öncesi çalışmalara başladı ve artık süre alabilecek durumda. Son 2 maçtır ucu ucuna kaybeden, elindeki maçı veren Houston’ın bu kez Harden, oynaması muhtemel Westbrook ve tecrübeli arkadaşları liderliğinde hata yapmayacağını, ilk 2 maçta yakaladıkları ruhu tekrar ortaya koyarak kazanıp seride 3-2 öne geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …