Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.02.24

Houston Rockets – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Houston Rockets Cumartesi günü saat 04:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Rockets son 3 maçından ikisini kaybetti, bu nedenle de 22 galibiyette kaldı ve play-in potasından 2 adım geriye düştüler ama unutmamak lazım ki Jazz’dan 2 maçları eksik, yani aslında halen play-in potasının bir parçası konumundalar. Evlerindeki son 2 maçta önemli rakiplerden Lakers’ı tam 16 sayı farkla geçerken, play-off ekiplerinden Pelicans’a 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Eason’dan yine faydalanamayacaklar, Alperen’in durumu belirsiz ama oynaması bekleniyor, sabah antrenmanına çıkmıştı. 

Raptors ise Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar… Play-in potasından 3 galibiyet uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra 31 Ocak’ta konuk oldukları Bulls’u 11 sayı farkla geçerek kötü gidişe biraz olsun dur demişlerdi. Kanada ekibinde bu maç öncesinde Barrett, Poeltl, Quickley’nin durumu net değil, başka eksikleri yok. 

İki takım da kendi konferanslarında play-in potasını zorluyorlar. Ancak gerek kadro kalitelerine gerekse iç saha, dış saha performanslarına baktığımızda Rockets’ın net olarak bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Alperen’in durumu elbette tercihimizi etkileyebilir ama sabah antrenmanına çıkmış olması, oynayacağına dair pozitif bir gösterge. Ayrıca Brooks, Green, VanVleet üçlüsü de iyi durumdalar. Raptors karşısında evlerinde hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …