Anasayfa / CEZ Nymburk / Igokea – Nymburk İddaa Tahmini 07.12.21

Igokea – Nymburk İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu 5. hafta mücadelesinde Igokea Salı saat 20:30’da Nymburk ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.67 olarak belirlemiş.

Bosna ekibi grupta oynadığı 4 maçtan sadece birini kazanabildi. Dolayıaıyla bu maç onlar adına tamam mı devam mı niteliğinde olacak. Kazanmaları durumunda üçüncülük hatta ikincilik konusunda şansları devam edecek son maçlar öncesinde. Milli aradan sonra oynadıkları ilk maçta Adriyatik sahnesindeki güçlü rakiplerinden Partizan’a çok iyi direnmişler ama 68-70 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Stephens 18 sayı, 7 ribaund, 3 asist ve Waller 18 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile direnen isimler olmuşlardı. 

Çekya temsilcisi ise 4 maçtan 2 tanesini kazandı ve bu maçı kaybetseler bile 2 ya da 3. sıra için şansları devam ediyor olacak. Dolayısıyla onlar adına stres seviyesi biraz daha düşük bir maç olacak ki deplasmanda olmaları da işlerini zorlaştırıyor elbette. Son ciddi maçlarında PAOK’u konuk etmişler ve kendi sahalarında olmalarına rağmen 71-75 ile kaybetmişlerdi. Hücumda zorlandıkları o maçta Harding 17 sayı, 7 ribaund ve Rivers 16 sayı, 5 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı ama galibiyeti getirmek adına yeterli olamamışlardı.

İki takımın da gruptaki kaderi henüz netleşmiş değil ama bu maçtan sonra resim onlar adına biraz daha belirgin hale gelecek. Özellikle Igokea’nın mutlaka kazanması gereken bir maç, aksi durumda havlu atacaklar. Evlerinde oynamanın avantajıyla birlikte Stephens, Waller, Josilo, Starks, Radanov gibi silahların tamamını devreye sokacaklarını, Partizan karşısında sergiledikleri pozitif basketbolu sürdürerek denk rakiplerini yeneceklerini ve şanslarını son maça taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Szombathely – Tenerife İddaa Tahmini 25.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 turu L grubu ilk maçında Szombathely Salı saat 20:00’da Tenerife …