Anasayfa / Hazırlık Maçları / Illawara Hawks – NZ Breakers İddaa Tahmini 03.09.23

Illawara Hawks – NZ Breakers İddaa Tahmini 03.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Illawara Hawks Pazar günü saat 07:00’da NZ Breakers ile karşılaşacak. Best10 misafir takımın galibiyeti için oranı 1.97 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hawks geçen sezon ligin en zayıf halkasıydı, 28 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildi ve 10 takımlı ligde de son sırada kaldı. Yeni sezon için kurdukları kadrounun da pek iddialı olduğunu söyleyemeyiz. Son olarak Porto Riko Ligi’nde forma giyen eski NBA oyuncusu Gary Clark, Justin Robinson, Tyler Harvey, Sam Froling takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

Breakers ise geçen sezon Sydney Kings ile final oynamış, son ana kadar dirense de 3-2 ile seriyi kaybetmiş ve sezonu 2. olarak tamamlamıştı. Yeni sezona da iddialı bir kadroyla gireceklerini, seviyeyi kouyabileceklerini söyleyebiliriz. Daniel Fotu, Justinian Jessup, eski Beşiktaşlı Jackson-Cartwright, Bayern’den hatırlayacağınız Cheatham, Gliddon, Delany, yolu ülkemizden de geçmiş olan Mangok Mathiang, eski dost Abercrombie, Le’Afa ve Rubstavicius takımın önemli silahları tabi. Fotu, Delany, Le’Afa Yeni Zelanda milli takımı ile Dünya Kupası’nda oldukları için kampa gelmediler henüz.

İki takım arasında geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da bir siklet farkı olacağını düşünüyorum. Kadroları da bunu gösteriyor zaten. Her ne kadar Breakers, Yeni Zelanda Milli Takımı’ndaki oyuncularından yoksun olsa da Jessup, Jackson-Cartwright, Cheatham, Mathiang, Rubstavicius gibi silahların liderliğinde bu maçta da kalite farkını gösterecektir diye öngörüyorum. Hazırlık maçı olması nedeniyle handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 – 1.97
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …