Anasayfa / Avustralya Ligi / Illawara Hawks – SE Melbourne Phoenix İddaa Tahmini 07.02.22

Illawara Hawks – SE Melbourne Phoenix İddaa Tahmini 07.02.22

Avustralya NBL Ligi mücadelesinde Illawara Hawks Pazartesi saat 11:30’da SE Melbourne Phoenix ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hawks 11 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırmış ve 4. sırada yer alıyorlar. Evlerindeki 6 maçtan ise 3 tanesini kazanabildiler. Evlerindeki maçlarda bizlere yüksek tempoda bol skorlu maçlar izlettiler, özellikle savunmada ciddi sıkıntıları var. Bu maçlarda ortalama 181 sayı üretildiğini görmüştük. Son 2 iç saha maçlarında sırasıyla 36ers’ı 100-89 ile geçerken son şampiyon Perth’e ise 80-94 ile farklı yenilmişlerdi. Harvey, Cleveland, Reath ve Rathen-Mayes takımın öne çıkan isimleri. 

Melbourne’ün ikinci takımı ise 9 maçtan 6 tanesini kazandı ve rakibinden 2 maç eksiği ile 3. sıraya yerleşmiş durumda. Ayrıca son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve formda olduklarını gösterdiler. Evden uzakta ise üretimde sorun yaşamıyorlar ve zaman zaman savunmada ise canları epey sıkılabiliyor. Son 3 deplasman maçlarında Brisbane’e 100-84 ile kaybederken yine aynı Brisnbane’i 14 gün arayla bu kez 73-88 ile geçmeyi başarmışlardı. Son maçlarında ise konuk ettikleri şampiyon Perth’e 79-101’lik skorla kaybetmişler, yine savunmada sınıfta kalmışlardı.

İki takımın da yüksek tempoda oynadıklarını ve savunmalarının yumuşak olduğunu biliyoruz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, birbirlerinin savunma zaaflarını da rahatlıkla değerlendirerek bu sayede yüksek skorlara çıkacaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Harvey, Cleveland, Reath üçlüsü, diğer tarafta Munford, Creek, Ashley üçlüsünün liderliğinde karşılıklı olarak 85 sayıları geçeceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi toplam baremden üst olarak yapacağım. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (171.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …