Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 04.11.23

Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 04.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Indiana Pacers Cumartesi günü saat 02:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitişni 223.5 olarak açıklamışlar. 

Pacers sezona iyi başlayan ekiplerden birisiydi ama son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve keyifler kaçtı. Evet yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve skor üretiminde sorun yaşamıyoarlar ama savunmaları da bir o kadar kötü… Nitekim son maçta konuk oldukları güçlü rakipleri Boston karşısında bu alanda sınıfta kalmışlar ve 155-104 gibi tarihi bir farkla kaybetmişlerdi. Haliburton ve Jalen Smith’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Cavs ise sezon başında sakatlıkların da etkisiyle beklentileri verememiş vir takım, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında üst üste Knicks ile oyanamışlar, içerde 109 yiyip kaybedip, dışarıda 89 yiyip kazanmışlardı. Rubio bildiğiniz gibi yeni yılda dönecek takıma, son maçlarda forma giyemeyen Garland ile Allen’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım daha yeni 29 Ekim’de karşılaşmışlar ve Pacers deplasmanda olmasına rağmen etkili bir hücum performansı sergileyerek rakibini 113-125’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Şimdi kendi sahalarında olacakları için durumun yine aynı olacağı kanaatindeyim. Haliburton olsun olmasın Mathurin, Turner, Hield, Brown, McConnell gibi silahlarla hücumda etkili olacaklarını, Cavs’ın da onlara yine en az 110 sayıyla karşılık vereceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (223.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ÜST (223.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …