Anasayfa / Houston Rockets / Indiana Pacers – Houston Rockets İddaa Tahmini 07.02.24

Indiana Pacers – Houston Rockets İddaa Tahmini 07.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Indiana Pacers Çarşamba günü saat 03:00’da Batı ekibi Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 hnadikap belirlemişler. 

Pacers formsuz bir dönemden geçiyordu ama son maçlarında konuk oldukları zayıf rakipleri Hornets’ı 99-115’lik skorla geçerek kötü gidişata dur dediler… Bu sayede de 28 galibiyete ulaşarak konferansın 6. sırasında kendilerine yer buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarını gördük. İlk 3 maçta Sixers, Suns, Grizzlies gibi ekipleri geçerken 3 Şubat’taki son maçta ise konuk ettikleri Kings’e 11 sayı farkla teslim olmuşlardı. Haliburton ve Smith’in durumu net değil ama son maçta Pacers karşısında Haliburton’un forma giydiğini belirtelim. 

Rockets ise Batı’nın vasat takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar, play-in potasından bile 2 galibiyet uzaktalar. Tek tesellileri iki maçlarının eksik olması oradakli rakipleri Jazz’a göre. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler, son 2 maçta ise üst üste Nets’e 2 sayı ve Wolves’a ise 21 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını belirtelim. Eason ve VanVleet’den bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında kendi konferanslarındaki durumlarına baktığımızda bir seviye farkı görünüyor zaten. Bununla beraber son maçlarda Pacers’ın evindeki iyi performansı ve Rockets’ın düşüşte olduğunu da dikkate aldığımızda ibre ev sahibi olarak Pacers’a kayıyor. Siakam, Haliburton, Turner gibi silahlarla evlerinde Rockets gibi kendilerinden alt siklette olan bir takıma fırsat vermeyeceklerini, handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde Peristeri Pazartesi günü saat 21:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa …