Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indiana Pacers – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 29.04.24

Indiana Pacers – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 29.04.24

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında Indiana Pacers Pazar günü saat 02:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 111.5 olarak açıklamışlar. 

Pacers seriye saha avantajı ile başlayan taraf değildi ama buna rağmen serinin ikinci maçında Giannis’den yoksun olan rakibi karşısında bu fırsatı iyi değerlendirdi ve Haliburton liderliğindeki etkili hücum perfomansını deplasmanda da olsa sahaya koyarak 108-125 gibi farklı bir skorla kazanarak servis kırdı. Ardından 3. maçta, kendi sahalarında zorlansalar da yine Giannis’den yoksun olan Bucks’ı uzatma sonunda 121-118 ile geçerek seride 1-2 üstünlüğü sağladılar. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

Bucks ise seriye saha avantajı ile başlayan ekipti. Ancak süper yıldızları Giannis’den yoksun başladıkları seride ilk maçı kazansalar da ikinci maçı evlerinde farklı kaybederek avantajın rakibe geçmesine engel olamadılar. Üçüncü maçta ise yine Giannis olmadan sahaya çıktılar ve aslında beklenenden iyi direndiler deplasmanda ama sonunu getiremeden uzatma sonunda 121-118 ile kaybettiler. Bu maç öncesi sadece Giannis’in değil Lillard ve Middleton’un durumları da belirsiz!

Bucks, Giannis, Lillard, Middleton üçlüsünü sağlıklı olarak bir arada kullanabilse elbette serinin gidişatı farklı olurdu. Ama şimdi üçünden birden yoksun şekilde sahaya çıkma durumları var… Açıkçası üçü oynasa bile ritmini bulmuş Pacers’ın kendi sahasında Haliburton, Turner, Siakam gibi silahları liderliğinde üretimde sorun yaşamayacağını, sonuçtan bağımsız olarak 110 baremini zorlanmadan geçeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (111.5) – 1.49
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (111.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …