Anasayfa / Brujos de Guayama / Indios de Mayaguez – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 16.06.22

Indios de Mayaguez – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 16.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Indios de Mayaguez Perşembe günü saat 03:00’da Brujos de Guayama ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Mayaguez 26 maçtan 13 tanesini kazanabildi ve kendisine A grubunda 5. sırada yer bulabildi, play-off potasından sadece averajla uzaktalar. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da formda olduklarını gösterdiler. Ancak evlerindeki son 2 maçı kazanırken German’ı sadece 2 ve Quebradillas’ı ise sadece 1 sayı farkla yenebildiklerinin, çok zorlandıklarının altını da çizelim. 15 Haziran’daki son maçta konuk oldukları Cangrejeros’a 3 sayı farkla son nefeste yenilmekten kurtulamadılar.

Guayama ise 25 maçtan sadece 8 tanesini kazanabildi ve aynı grupta 6. sırada yer alıyorlar. Aslında sadece bu grubun değil, ligin en zayıf halkalarından biri diyebiliriz onlar için ama diğer taraftan son 4 maçlarından 3 tanesini kazandıklarını ve oldukça formda olduklarını da unutmayalım. Son 2 deplasman maçlarında Humacao’yu 9 ve dişli rakipleri Ponce’yi ise 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 14 Haziran’daki o son maçta Perkins 27 sayı, 5 ribaund, 4 asist, McCauley 22 sayı, 6 ribaund ve Josiah 17 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi.

İki takıma arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda sahaya konan basketbol seviyesi anlamında ciddi farklar yok. Bana göre tam anlamıyla denk güçlerin kapışması olacak. Ancak form grafiklerine baktığımızda Guayama’nın deplasmanda bile son haftalarda iyi sonuçlar aldığını gördük. Bu maçta da denk rakipleri karşısında kolay lokma olmayacaklarını, Perkins, McCauley, Josiah üçlüsünün liderliğinde direneceklerini ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …