Anasayfa / Capitans de Arecibo / Indios de Mayaguez – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 07.05.23

Indios de Mayaguez – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 07.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Indios de Mayaguez Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 178.5 olarak açıklamışlar.

Mayaguez son 3 maçtan ikisini kazanarak toparlanma sinyalleri verdi ama halen 8 galibiyetleri var ve ancak 4. sırada kendilerine yer buldular, üst sıralardaki takımlarla aralarındaki fark 3 galibiyete çıkmış durumda… Diğer yandan son 4 maçlarına baktığımızda tamamında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 195, 185, 190 ve 186 sayı üretilmişti. Evlerindeki son maçta ligin yeni takımı Manati’yi 99-87 ile geçmeyi bilmişlerdi. 

Arecibo ise rakibinin aksine son dönemde mini bir düşüş yaşadı, üst üste 2 maçlarını kaybederek geldiler bu deplasmana. Buna rağmen halen 10 galibiyetleri var ve lider Quebradillas’dan sadece 3 galibiyet gerideler. Onların da son 5 mçalarına baktığımızda 4 tanesinde 178 bareminin geçildiğini, bir maçta ise 178 sayı çıktığını görüyoruz. Deplasmandaki son maçlarında güçlü rakiplerden Bayamon’a direnememişler ve 96-82 ile farklı bir şekilde yenilmişlerdi. 

İki takımın son dönemdeki form grafiği farklı noktalarda olsa da iki takımın da maçlarında ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Ev sahibi ekipte Chaundee Brown, eski dost Aaron Harrison, Cintron ve Pacheco, misafir takımda ise Bass, Hodge ve Thomas Robinson gibi isimler varken bu maçta takımların birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını, bu sayede de toplam baremin fazla zorlanmadan aşılacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (178.5) – 1.65
intobet Oranı: ÜST (178.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …