Anasayfa / Capitans de Arecibo / Indios de Mayaguez – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 16.05.23

Indios de Mayaguez – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 16.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Indios de Mayaguez Salı günü saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışlar. 

Mayaguez grubun orta şekerli takımlarından birisi. Ancak son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler, ufak da olsa bir düşüş yaşadılar. Buna rağmen topladıkları 10 galibiyetle 4. sıradaki yerlerini kaybetmediler. Diğer yandan evlerindeki son 4 maça baktığımızda 3 tanesinde minimum 186 sayı üretildiğini görmüştük! D.J. Hogg, Cintron, Early, Pacheco ve Chaundee Brown takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Arecibo ise grupta halen zirve yarışında yer alan ekiplerden birisi ama gidere lider Quebradillas’dan uzaklaşıyorlar, artık daha gerçekçi hedefleri ikincilik olacaktır. Onlar ise son 2 maçlarını üst üste kazanarak formda olduklarını gösterdiler. Diğer yandan deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda tamamında ikisinde 179 ve üstü sayı atıldığını, diğerinde ise 178 sayı üretildiğini gördük. Bass, Huertas, Thomas Robinson, Liz, Hodge takımın önemli silahları konumundalar. 

Son dönemde üst üste kapışmalar yaşadıklarını gördük. Önce 7 Mayıs’ta Mayaguez evinde 103-93 kazanmış sonra Arecibo kendi evinde 88-82 ile kazanmıştı. İki maçta da tempo ve hücum odaklı basketbol ön plandaydı. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Hogg ve Cintron, diğer tarafta Bass, Huertas, Liz, Hodge gibi silahlar varken bu maçta da karşılıklı olarak 90 sayıları zorlamaları, hatta geçmeleri sürpriz olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (179.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (179.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …