Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 07.07.24

Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 07.07.24

Arjantin Ligi final serisi ilk maçında Instituto de Cordoba Pazar günü saat 04:10’da Boca Juniors ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.60 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Cordoba normal sezonu 2. sırada bitirdiği için yarı finalde olduğu gibi bu seride de saha avantajına sahip olacak. Yarı finalde 3. sıradan gelen Olimpico karşısında evet zorlanmışlardı ama sürprize izin vermeden 3-2 ile seriyi geçmeyi bilmişlerdi. O serideki 5. ve son maçı da burada evlerinde oynamışlar, etkili bir savunma performansı eşliğinde 73-62’lik skorla kazanmayı bilmişlerdi. 

Boca ise yarı finalde sürprize imza atan takım oldu. Normal sezonu lider bitiren Quimsa karşısında saha avantajı olmamasına rağmen 2-3 ile seriyi geçerek final biletini kapmayı başarmışlardı. 5. ve son maçta rakip sahada olmalarına rağmen etkili bir savunma anlayışı sayesinde rakibi sadece 69 sayıda tutarak 5 sayı farkla kazanarak final biletine uzanmayı başarmışlardı. 

İki takımın normal sezondaki son karşılaşmasına baktığımızda 10 Nisan’da Cordoba yine bu sahada konuk ettiği rakibini zorlansa da son nefeste 87-85’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Final serisinin bu ilk maçında da evlerinde işi ciddiye alacaklarını, zaman zaman zorlanacaklarını düşünsem de galibiyete uzanan taraf olacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de handikapsiz galibiyetlerini bahis olarak almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …