Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Ciclista Olimpico İddaa Tahmini 26.06.24

Instituto de Cordoba – Ciclista Olimpico İddaa Tahmini 26.06.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 2. maçında Institudo de Cordoba Çarşamba günü saat 01:30’da Ciclista Olimpico ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Cordoba normal sezonu 2. sırada bitirerek iddiasını ortaya koymuştu, bu sayede de bu seriye yine saha avantajı ile başladılar. Evlerindeki ilk maçlarında dişli rakipleri karşısında etkili bir hücum performansı sergilediler ve bu sayede de 89-85’lik skorla kazanarak sürprize izin vermemiş oldular. Acuna 16 sayı, 6 ribaund, Lugarini 12 sayı, 11 ribaund ve Cosolito 11 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Normal sezonu 3. sırada bitireren Olimpico rakibinin aksine çeyrek finali dominant bir oyunla, 3-0 ile süpürerek buraya gelmişti. Niteki saha avantajları olmamalarına rağmen ilk maçta deplasmanda kolay lokma olmayacaklarını göstermiş oldular. Savunmada istedikleri performansı sergileyememiş olsalar da 85 sayı üreterek maça ortak olmuşlardı. Tabarez 28 sayı, 7 ribaund ve Romano 22 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İlk maçta da gördük ki tıpkı normal sezondaki puan tablosunun bize söylediği üzere denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İlk maçta Olimpico deplasmanda olmasına rağmen rakibi karşısında savunmada olsa da hücumda atarak ayakta kalmış ama sonunu getirememiş ve 4 sayı farkla yenilmişti. Cordoba’nın saha avantajını bu maçta da koruyacağını ve yine düşük bir farkla da olsa kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.59
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …