Anasayfa / AS Karditsas / Ionikos – AS Karditsas İddaa Tahmini 07.01.23

Ionikos – AS Karditsas İddaa Tahmini 07.01.23

Yunanistan Ligi 11. hafta mücadelesinde Ionikos Cumartesi günü saat 17:00’da AS Karditsas ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.74 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Ionikos ligin zayıf halkalarından birisi, 10 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler. Son 2 iç saha maçlarında ise olumlu sinyaller verdiklerini gördük. Denk rakiplerinden Apollon’u 79-75 ile geçerken, sonrasında güçlü rakipleri Aris’e ise iyi direndiklerini ancak uzatma sonunda 90-97 ile kaybettiklerini gördük. Emektar uzun Mavrokefalidis, Deontae Hawkins, Daniel Hamilton ve Terell Parks takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Ligin yeni takımı Karditsas ise aynı zamanda da ligin en zayıf halkası. 10 maçlarından 9 tanesini kaybettiler, puan tablosunun dibine demir atmış durumdalar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda güçlü Aris’e tam 17 sayı farkla kaybederken Lavrio karşısında beklenmedik şekilde direndiklerini ama 1 sayı farkla yenildiklerini gördük. Pridgett, Boeheim, Athinaiour ve I.Agravanis takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Kaybeden ekip düşme tehlikesini biraz daha fazla hissetmeye başlayacak. Bu nedenle de iki takım adına da sezonun hedef maçlarından biri olacak desek yanlış olmaz. Böyle bir ortamda da tecrübe faktörünün çok önemli olacağını düşünüyorum. Ionikos’un hem ev sahibi avantajı hem de veteran yıldıız Mavrokefalidis faktörü ile bir önde olduğunu, galibiyete ulaşacağını tahmin ediyprum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Uruguay Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Club Atletico Olimpia – Bigua İddaa Tahmini 31.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Club Atletico Olimpia Salı günü saat 02:30’da Bigua ile karşılaşacak. Hem İddaa …