Anasayfa / İddaa Tahminleri / İran – Japonya İddaa Tahmini 21.02.19

İran – Japonya İddaa Tahmini 21.02.19

FIBA Dünya Kupası Asya Elemeleri kapsamında İran Perşembe saat 17:30’da Japonya ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

İran 10 maçın arından elde ettiği 7 galibiyetle Çin biletinden sadece 1 galibiyet uzakta. Son iki maçından birini kazanması yeterli olacak. Bu grupta evlerinde oynadıkları son 2 maçı da kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler, sırasıyla Kazakistan’ı 32 ve Filipinler’i 8 sayı farkla geçmişlerdi. Bu maçta da tecrübeli dev uzun Haddadi, Jamshidi ve Yakhchalide Hkordi en önemli kozları olacaklar.

Japonya cephesinde işler biraz daha kritik 6 galibiyetleri var ve 5 galibiyetli Filipinler onları epey zorlayacak bu 2 maçta. Deplasmanda bu grupta sadece 1 maç yaptılar, onda da zayıf Kazakistan’ı 15 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Şimdiye kadar topladıkları bu galibiyetlerdeki en önemli 2 isim Hachimura ve Watanabe kadroda yoklar, buna karşın Fazekas yine takımın en önemli kozu olacak.

İran ilk maçta deplasmanda rakibine 14 sayı farkla yenilmişti ancak bu sefer rakibin elinde iki önemli koz Hachimura ve Watanabe yok. Fazekas karşısında da Haddadi ile denklik kurabileceklerini düşünüyorum. İran evindeki bu maçta formda isimleri Jamshidi ve Yakhchalide Hkordi liderliğinde Japonya’yı farklı geçerek in biletini cebine koyar, handikap aşılamayacak kadar yüksek değil.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.69
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Gaziantep – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 07.12.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 11.hafta mücadelesinde Gaziantep Cumartesi saat 13:00’da Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. …