Anasayfa / Bnei Herzliya / Ironi Nahariya – Bnei Herzliya İddaa Tahmini 10.05.21

Ironi Nahariya – Bnei Herzliya İddaa Tahmini 10.05.21

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı 31. maç gününde Ironi Nahariya Pazartesi saat 19:00’da Bnei Herzliya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Nahariya 26 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve kalan 4 maçı kazansalar da bile bu maçtaki rakipleri Herzliya kalan 5 maçlarından birini bile kazansa ligde kalma şansları yok. Bu nedenle de onlar için ligden düştüler demek hiç de yanlış olmaz ki zaten son 9 maçlarını da üst üste kaybederek bu durumu kendilerinin de kabullendiğini gördük. Son 5 maçlarına baktığımızda ise bizlere tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Bu maçlardan 4 tanesinde 189, 183, 184, 196 sayı üretilmişti. 

Herzliya ise 25 maçtan 7 tanesini kazanabildi ve kalan 5 maçlarında bir adım önde oldukları Maccabi Haifa ile aralarındaki farkı koruyup düşmemeye çalışacaklar. Ancak onların da son 8 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve çok formsuz olduklarını biliyoruz. Son 3 maçlarından ikisinde de savunmada yaşadıkları problemler daha fazla ön plana çıkmış, sırasıyla 188 ve 175 sayı üretilmişti bu maçlarda. 

İki takım da düşme potasından kurtulmak ve uzak kalmak için son maçlarda ciddi bir çaba sarfetmek zorundalar. Bununla beraber savunmada sorunları olduğunu da net olarak biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da birbirlerine savunmada fazla zorluk çıkarıp, diş gösteremeyeceklerini, kazanmak için tempoyu yükseltip bizlere bol skorlu bir mücadele izleteceklerini, karşılıklı olarak 85 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak bir tık daha iyi basketbol oynayan Herzliya’nın deplasmanda da olsa kazanabileceğini düşünerek handikapsız galibiyetlerini önerebilirim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (173.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …