Güncel
Anasayfa / FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / İspanya – Hırvatistan İddaa Tahmini 13.07.19

İspanya – Hırvatistan İddaa Tahmini 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası mücadelesinde İspanya Cumartesi saat 16:30’da Hırvatistan ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ise Hırvatistan lehine 7.5 handikap belirlemiş.

İspanya son yıllarda alt yapılardaki etkili performansını sürdürüyor ancak net bir yıldız yetiştiremediler A takım seviyesine henüz. Bu turnuvada Parra, Ehigator ikilis pota altında ve forvette ise Gonzalez ile Martinez onları taşımaya çalışacaklar. Ancak kısa rotasyonunda çok etkili silahları olmaması onları zorlayacaktır.

Hırvatistan ise bu kez özel bir kadroyla gelmiyor turnuvaya ancak Adriyatik Lig’de A takım seviyesinde çokça süre alan ve bu nedenle gelişimlerini iyi şekilde sürdüren oyunculardan kurulu bir ekipler. Nakic skorer rolünde ve Vrgoc da pota altında takımın öne çıkan isimleri olacaktır. Belki kadro derinliği konusunda çok iyi değiller ama bireysel yetenek anlamında bir çok takımla eşit seviyede olduklarını söylemem lazım.

İspanya her ne kadar favori gibi görünse de kısa rotasyonunda çok etkili bir silahları olmamaları onları bu maçta zorlayabilir. Çünkü Hırvatistan da pota altında silahlara sahip ve iki takımın da birbirlerine karşı etkin olmaya çalışacağı nokta forvetler olacak. Bu nedenle maçın denk seviyelerde geçebileceğini, İspanya’nın kazansa da handikapı geçemeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) / 1.79
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ukrayna – İsrail İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Ukrayna Pazartesi saat 20:30’da İsrail ile karşılaşacak. İddaa bu maça …