Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / İsrail – Almanya İddaa Tahmini 25.02.22

İsrail – Almanya İddaa Tahmini 25.02.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemeleri D grubu 3. maçında İsrail Cuma saat 15:30’da Almanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Koç Goodes yönetimindeki İsrail, gruptaki ilk 2 maçını kazandı ve önemli bir avantaj elde etti. Önce içerde Polonya’yı 8, sonra da deplasmanda Estonya’yı 10 sayı farkla rahat geçmişlerdi. İlk 2 maçta tecrübeli guard Mekel, Ginat ve Levi öne çıkan isimler olmuşlardı. Bu maçta da aynı 3 ismin öne çıkmasını bekleyebiliriz. Aynı zamanda Madar ve Heidegger de çok formdalar. Guard rotasyonunda Mekel’e iyi destek olacaklarını düşünüyorum. 

Almanya ise eski gücünde değil. Koç Herbert yönetiminde tecrübeli isimleri olabildiğince kullanarak jenerasyon değişikliğine gitmeye çalışıyorlar ama pek başarılı olamadılar şuana kadar. Bu gruptaki ilk 2 maçlarında ise Estonya’ya evlerinde sürpriz bir şekilde kaybederken deplasmanda denk rakipleri Polonya karşısında çok zorlansalar da 69-72 ile kazanmayı bilmişlerdi. İlk 2 maçta Kramer ve Sengfelder takımın öne çıkan isimleri olmuşlardı. Bu maçta da o iki ismin yanı sıra diğer tecrübeli isimler Benzing, Doreth, Lockhart takımlarına galibiyeti getirmeye çalışacaklar.

Gruptaki ilk 2 maçını kazanan İsrail, buradaki tüm galibiyetlerin üst tura taşınacağını biliyor, bu nedenle de her maçı ciddiye almaya devam edeceklerdir. Evlerinde oynamanın avantajına sahipler ve ellerinde Mekel, Heidegger, Ginat, Levi gibi etkili isimler var. İlk maçta olduğu gibi bu maçta da rakiplerini yeneceklerini, bunu yaparken de düşük handikapı aşmakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …