Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / İsrail – Karadağ İddaa Tahmini 17.07.19

İsrail – Karadağ İddaa Tahmini 17.07.19

FIBA U20 Avrupa Basketbol Şampiyonası play-off mücadelesinde İsrail Çarşamba saat 20:30’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa oranları açmamışken Bets10 ise Karadağ lehine 12.5 handikap belirlemişler.

Son şampiyon ve ev sahibi olan İsrail 3 maçtan ikisini kazanarak Sırbistan’ın averajla arkasında 2.oldu B grubunda. Vasat Ukrayna’yı 19 sayı farkla ve denk rakiplerinden İtalya’yı 10 sayı farkle geçerken güçlü Sırbistan’a ise 11 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 18 yaşındaki Madar turnuvanın sürpriz performansı olarak öne çıkarken Avdija ise beklendiği gibi takımını sırtlıyor.

Karadağ ise milli takımımızla beraber yer aldığı A grubundaki 3 maçtan sadece birini kazanarak 3.olmuştu. Fransa’ya 11 ve millilerimize 13 sayı farkla kaybettikten sonra zayıf Büyük Britanya’yı ise zorla 4 sayı farkla geçebilmişlerdi. Drobnjak iyi bir turnuva geçirirken çok yanlız kaldı şuana kadar, bu da hücumdaki etkinliklerini epey zayıflatmış durumda.

İsrail Avdija ve Madar liderliğinde şuana kadar turnuvanın en keyifli takımlarından biri. Ev sahibi olmanın avantajını da bu kritik maçta kullanacaklardır. Diğer taraftan Karadağ ise büyük takımlara karşı genelde zorlandı, özellikle hücumda rakiplerine cevap verebilecek silahları yok. Bu maçta da İsrail’in temposu karşısında zorlanacaklarını ve fazla direnemeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Toronto Raptors – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu’nun iddialı takımlarından Toronto Raptors, Batı’nın genç ve dişli takımlarından Memphis Grizzlies ile Pazar …